Otrdiena, 24. oktobris

ZIŅAS
ZIŅAS

Baronam ceturtā uzvara pēc kārtas | 26.10.2011

Latvijas Basketbola līgas II divīzijas spēlē trešdien Ogrē "Barons" ar 87:70 pārspēja vietējo komandu, izcīnot ceturto panākumu pēc kārtas. Rīdziniekiem Ilmārs Bergmanis guva 29 punktus.

Lai arī spēle notika Ogres basketbola skolas laukumā, taču arī sezonas pirmajā izbraukumā kopā ar "Baronu" bija uzticīgie "Barons Ultras". Fani pieskandināja nelielo sporta zāli, nodrošinot "Baronam" komfortablus apstākļus.

"Barons" spēli uzsāka ierastajā sastāvā - Ilmārs Bergmanis, Dāvis Zonne, Salvis Mētra, Kristaps Melnbārdis un Mihals Hlebovickis, bet ogrēniešiem - Romāns Vaivodišs, Emīls Sūrums, Rihards Strauts, Jānis Rudzītis un Jānis Jaundālders.

Maču ar sešiem punktiem pēc kārtas iesāka rīdzinieki, bet ceturtdaļas vidū "Barons" jau bija vadībā ar 16:8. Spēles turpinājumā viesu rindās pie teikšanas tika arī rezervisti, kuriem gan neizdevās attīstīt šo izrāvienu. Otrajā ceturtdaļā pēc četru minūšu cīņas Ogres basketbolistiem jau bija izdevies iegūt vadību - 28:27, bet pirmais puslaiks beidzās ar neizšķirtu - 39:39.

Vēl pāris minūtes pēc lielā pārtraukuma Ogres BS pēdējo reizi pabija vadībā ar 48:45, taču tad jau iniciatīvu pārņēma "Barons". Pirms pēdējās desmitminūtes rīdzinieki bija vadībā ar 61:53, bet mačā kopumā tika uzvarēts ar 87:70.

Uzvarētāju rindās lielisku statistiku sasniedza Bergmanis - 29 minūtēs 29 punkti, piecas rezultatīvas piespēles, trīs atlēkušās bumbas, metienu precizitāte: divpunktneiki - 4/2, trīspunktnieki - 6/4, soda metieni - 15/13.

Labi palīgi Bergmanim bija arī Mētra (14 punkti un 6 atlēkušās bumbas), Zonne (12) un Hlebovickis (12).

Ogres komandā produktīvākais ar 32 punktiem un astoņām atlēkušajām bumbām bija Rihards Strauts.

"Barons" nākamo spēli aizvadīs 3. novembrī, kad Rīgā, Olimpiskajā sporta centrā sacentīsies ar "VEF Kadetiem", kas līdzšinējos četros mačos izcīnījuši divus panākumus.

RB

< Atpakaļ ... Lasīt vairāk >

Ziņas komentāri:
Labvēlis Prieks,ka vecie "monstri" māca jaunos katrā spēles epizodē.Jaunajiem vēl tāls ceļš ejams,jācer ka sanāks lietaskoki.To arī mazajiem novēlu! 27.10.2011